Psychodietetyk Białystok

 • masz już dość stosowania kolejnej diety odchudzającej i zaliczania kolejnego efektu jojo,
 • marzysz o tym, by w końcu odnaleźć sposób na szczupłą figurę na dłużej,
 • dążysz do odzyskania kontroli nad tym co i ile jesz,
 • potrzebujesz pomocy w wychodzeniu z zaburzeń odżywiania,
 • chcesz nauczyć się jak łączyć zdrową dietę ze swoimi ulubionymi przysmakami,

to współpraca ze mną będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Dzięki współpracy ze mną masz pewność, że:

 • każda dieta jest spersonalizowana, a zatem dostosowana do indywidualnych potrzeb (stylu życia, preferencji żywieniowych, możliwości finansowych) każdego z osobna,
 • wprowadzane zmiany będą trwale i zapewnią Ci dobre samopoczucie na wiele lat,
 • poruszymy wiele aspektów odchudzania i zmiany nawyków na zdrowsze (zdrowa dieta, motywacja do aktywności fizycznej i dobre nastawienie do tego procesu), bo tylko holistyczne (całościowe) podejście do naszego organizmu zapewni Ci dobrą kondycję psychofizyczną również po okresie stosowania diety.

Co mnie wyróżnia?

 • układam diety będące elastycznym jadłospisem, w którym ostatecznie sam odbiorca decyduje co zjada danego dnia,
 • nie zalecam stosowania wielu suplementów, ponieważ uważam, że znaczna większość składników znajduje się w pożywieniu (jedynym suplementem, który przeważnie rekomenduje jest witamina D, a także takie, które wynikają z niespecyficznych potrzeb organizmu w jednostkach chorobowych lub dietach eliminacyjnych- wówczas konieczna jest konsultacja z lekarzem specjalistą),
 • jestem dla ciebie wsparciem, bo przeszłam różne momenty, przez które Ty z wielkim prawdopodobieństwem przechodzisz lub będziesz przechodzić podczas swojej drogi po piękne i zdrowe ciało, dlatego uwierz mi, że doskonale Cię rozumiem i wiem, jak Ci pomóc przez to przejść,
 • podczas konstruowania jadłospisów zwracam uwagę na to, by wykorzystywać występujące w nim produkty w różnych potrawach, tak by nie dopuszczać do zbytecznego marnowania pożywienia.

Potrzebujesz więcej informacji o mnie! Znajdziesz je na tej stronie.

Wizyta dietetyczna obejmuje wywiad dietetyczny wraz z poznaniem potrzeb i oczekiwań pacjenta, analizę składu masy ciała, a także omówienie ogólnych zasad postępowania dietetycznego w danym przypadku.

Takie spotkanie poprzedzone jest ankietą wypełnianą przed, a omawianą w trakcie wizyty. Ankieta dietetyczna stanowi podstawę do dalszej pracy, czyli zapoznania się z aktualnymi nawykami żywieniowymi, stylem życia, a także indywidualnymi preferencjami pacjenta. To pozwala na ustalenie diety całkowicie dopasowanej do potrzeb osoby, która będzie ją stosować.

Pobierz i wypełnij ankietę przed wizytą:

Przygotowuję swoje diety w formie elastycznych jadłospisów. Jest to doskonałe narzędzie, by zmienić swój sposób odżywiania na lepszy, by nauczyć się jeść regularnie, zdrowo i mądrze. Najlepszym sposobem na trwałe zmiany jest wdrażanie ich stopniowo, m.in. poprzez dietę na miarę Waszych aktualnych możliwości. Diety prostej, smacznej, ale urozmaiconej.

To co wyróżnia taki jadłospis to fakt, że nie jest to z góry narzucony plan żywienia, rozpisany dokładnie od poniedziałkowego śniadania do niedzielnej kolacji. To Wy ostatecznie decydujecie co zjadacie na dany posiłek danego dnia, wg tego na co macie aktualnie ochotę i jakie składniki macie do wykorzystania w swoich zapasach.

W ten sposób uczycie się odpowiedzialności za swoją dietę, a przez to utrwalacie w sobie pozytywne nawyki które pracują na Waszą przyszłość.

Składniki w moich jadłospisach są łatwo dostępne, kupisz je np. w popularnych marketach typu Biedronka czy Lidl

W jadłospisie masz po 7 różnych propozycji na śniadania, II śniadania, obiady i kolacje. Wszystkie propozycje w danej grupie mają podobną kaloryczność, a zatem możesz je wybierać dowolnie. Obiady są przygotowywane przeważnie na dwa dni. A zatem dieta powinna wystarczyć na minimum 14 dni, przy założeniu, że każda potrawa w ramach pozostałych posiłków powtarzana jest tylko raz.

W rzeczywistości zauważam, że ten jadłospis jest stosowany przez większą część moich podopiecznych znacznie dłużej niż 2 tygodnie, najczęściej miesiąc, a czasem nawet dłużej.

A zatem dostajesz jadłospis, dzięki któremu uczysz się samodzielnie komponować swoją zdrową codzienną dietę, w oparciu o moje propozycje posiłków, dostosowanych do Twoich upodobań i tego, na co akurat danego dnia masz ochotę.

 

Wierzę, że ODCHUDZANIE ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE!

Dlatego sama dieta to za mało. Konieczna jest zmiana sposobu myślenia i nabycie umiejętności, które pozwolą nam nie tylko uzyskać upragniony efekt, ale także utrzymać go przez długie lata.

 

Dlatego jako psychodietetyk uczę moich podopiecznych:

– zasad prawidłowego komponowania posiłków, rozpoznania lepszych i gorszych wyborów,

– jedzenia zgodnie z oznakami sytości i głodu,

samoświadomości i samokontroli,

– prawidłowego, wspierającego motywowania siebie,

– umiejętnego rozpoznania i radzenia sobie z emocjami, celem redukcji emocjonalnego podjadania,

trwałych zmian swoich nawyków.

 

Zależy mi na tym, by po zakończonej współpracy, każdy nauczył się samodzielności, czyli komponowania swojej diety, w której jest miejsce na nasze ulubione przysmaki, tylko w odpowiednich proporcjach, a także trwale skorygował swoje błędy, które doprowadziły go do problemów z nieprawidłową masą ciała.

Ostatecznym efektem takiej współpracy jest trwała zmiana nawyków i pełna swoboda w myśleniu o jedzeniu.

Dodatkowe ważne informacje!

 • Pierwsza wizyta trwa zazwyczaj od 60 minut do 90 minut, natomiast kolejne wizyty są już nieco krótsze i trwają średnio 45 minut.
 • W celu uzyskania satysfakcjonujących rezultatów zalecamy spotkania co 2-3 tygodnie.
 • Czas oczekiwania na jadłospis wynosi od 3 do 7 dni.
 • Zapoznaj się z cenami naszych usług: cennik
 • Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami: kontakt
 • Przeczytaj takżeJak się przygotować do wizyty?