dieta dla zapracowanych

Chcesz zrzucić kilka kilogramów, albo chcesz jeść zdrowo, ale przeraża Cię konieczność spędzania długich godzin podczas przygotowania posiłków?

Uważasz, że zdrowa dieta wymaga dużego poświęcenia i dużych nakładów czasu?

Myślisz sobie, że w napiętym rytmie dnia kompletnie nie masz czasu by stosować jakąkolwiek dietę?

A zatem mam dla Ciebie coś, co pomoże Ci rozwiać te wątpliwości. Udowodnię Ci, że zdrowa dieta może być prosta.

Umówmy się, to nie jest rozwiązanie na miarę cateringu dietetycznego, które właściwie całkowicie zwalnia Cię z dbania o przygotowanie posiłków.

Aby mieć pewność, że to co ląduje w Twoim żołądku i daje Ci energię do pracy, jest zdrowe i wartościowe, musisz poświęcić trochę swojego czasu. Ale to w moim przekonaniu najlepsza inwestycja. Zdrowy i pełen energii organizm umożliwi Ci efektywną pracę i da siłę do tego, by zmierzyć się z innymi życiowymi wyzwaniami.

Uwierz mi, to nie jest tak trudne jak Ci się może wydawać.

W poniższym e-booku przedstawiam Ci 16 propozycji na zdrowe i proste posiłki. Możesz je potraktować jako inspirację, albo wstęp do rozpoczęcia pracy na rzecz swojej zdrowej sylwetki i dobrego samopoczucia.

Pamiętaj jednak, że jest to tylko propozycja, która nie uwzględnia:

– jednostek chorobowych,

– indywidualnych preferencji,

– rzeczywistego zapotrzebowanie kalorycznego, zredukowanego o ilość kalorii bezpieczną dla prawidłowego procesu odchudzania.

Wartość energetyczna dziennej diety wynosi ok. 1500 kalorii i jest odpowiednia dla większości odchudzających się osób. Jeśli jednak cierpisz na otyłość lub masz do zrzucenia tylko kilka kilogramów, ta kaloryczność może być dla Ciebie nieodpowiednia. Lepszym rozwiązaniem byłaby oczywiście wcześniejsza konsultacja i ustalenie właściwej kaloryczności diety.

Tymczasem traktuj ten jadłospis jako inspirację do zdrowego stylu życia, bez konieczności spędzania zbyt dużej ilości czasu w kuchni.

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego niezbędnego do redukcji wagi, skontaktuj się ze mną.

A już teraz zapraszam Cię do testowania.