Postanowiłaś się odchudzić? Szukasz diety dla siebie? Boisz się jednak, że zaproponowany przez dietetyka jadłospis będzie dla Ciebie nieodpowiedni?

Oczywiście każdy dietetyk powinien dążyć do tego, by w taki sposób ułożyć dietę, by odpowiadała Twoim indywidualnym potrzebom żywieniowym i była spójna z prowadzonym przez Ciebie stylem życia.

A jednak, jeśli z jakichś względów boisz się zaryzykować inwestowanie w indywidualną konsultację i spersonalizowany jadłospis, teraz możesz przetestować kilka przykładowych przepisów z moich diet. Wówczas zdecydujesz, czy taki sposób odżywiania jest dla Ciebie odpowiedni.

Pamiętaj jednak, że jest to tylko propozycja, która nie uwzględnia:

  • jednostek chorobowych,
  • indywidualnych preferencji,
  • rzeczywistego zapotrzebowanie kalorycznego, zredukowanego
  • o ilość kalorii bezpieczną dla prawidłowego procesu odchudzania.

Przedstawiony przeze mnie jadłospis uwzględnia 16 propozycji w ramach
4 głównych posiłków, a także kilka pomysłów na drobne przekąski. W efekcie zaproponowana przeze mnie dieta może Ci wystarczyć na tydzień, lub nawet dłużej, jeśli należysz do osób, którym powtarzane potrawy się nie nudzą :).

Wartość energetyczna dziennej diety wynosi ok. 1500 kalorii i jest odpowiednia dla większości odchudzających się osób. A jednak może się okazać, że ta kaloryczność jest dla ciebie zbyt duża, albo zbyt mała- zwłaszcza kiedy cierpisz na otyłość.

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego niezbędnego do redukcji wagi, skontaktuj się ze mną.

Tymczasem zapraszam Cię do testowania.